• Dräger Gaz Maskesi Yakınlaştımak için fareyi resmin üzerinde gezdiriniz

Bu ürün 1274 kez incelendi

Dräger Gaz Maskesi

Tehlikeli uygulamalar, görevler ve çalışmalar için güvenli solunum; F2000 respiratör filtresiyle birlikte çift vizörlü M2000 tam maske.

Lütfen Fiyat Sorunuz

  • Ürün Kodu: M2000
  • Ürün Markası: Dräger

    Detaylı bilgi almak için arayınız!

    İletişim:

 

Etkin koruma

Çoğu durumda Dräger M2000, dokuz saniyeden kısa bir süre içinde takılabilir ve F2000 filtre ile birlikte biyolojik ve kimyasal savaş ajanları ile radyoaktif maddelerin partiküllerine karşı koruma sağlar. Ayrıca, klipslenebilir camlar flaşlara ya da lazer ışığına karşı ekstra koruma sağlar.

Optimum takma rahatlığı

M2000, 24 saatten uzun bir süre kullanılsa bile, kumaştan üretilmiş çok kullanışlı ve rahat kafa kayışı sayesinde kullanıcılar için optimum rahatlık sağlar. Optimize edilmiş hava ventilasyon yolu lenslerin ve camların buğulanmasını engeller. Çene cebindeki bir çıkışın yardımıyla sıvılar solunum valfi aracılığıyla boşaltılır. Entegre içecek borusu, her zaman içecek ve yiyecek alımını mümkün kılar.

Kolay bakım

M2000'in bakımı için özel araçlar kullanmak gerekmez. Çünkü yedek parçaların çoğu aynıdır ya da paylaşılır, maliyetler ve lojistik ihtiyaçlar minimum seviyededir. Buna ek olarak, nefes alma ve nefes verme valfları üç maske boyu için de aynıdır.

En yüksek seviyede uyumluluk

M2000, tüm geleneksel kask tipleriyle ve yaygın üst giysilerle birlikte kullanılabilir. Entegre konuşma diyaframı, telsiz üzerinden bile net bir iletişim sağlar. Merkez dışında bulunan ve döner özellikli filtre sayesinde dürbün ya da diğer optik sistemler de takılabilir ve kullanılabilir. Maske, bir adaptör aracılığıyla CamelBak ile ve diğer klasik sıvı alma sistemleriyle uyumlu hale getirilebilir.

Mükemmel oturma özelliği

Maske üç boyda kullanıma sunulmaktadır ve bu sayede hemen her yüz boyuna uygundur.

Aşağıdaki formu doldurarak bu ürünü sipariş verebilir, ürün hakkında detaylı bilgi talebinde bulunabilirsiniz.

Sipariş Formu

Bu Ürüne Yapılan Yorumlar

Bu ürüne henüz yorum yapılmamıştır.

Yorum Yap

Üye olmadan yorum yapabilir, bu ürün hakkındaki düşüncelerinizi bizlerle paylaşabilirsiniz.