Vücut Koruyucular


Toplam 13 üründen 1 ile 12 arası listeleniyo

Dräger WorkMaster Kimyasal Koruyucu Giysi

Kod: Workmaster

Yıllardır güvenilir bir koruma sunduğu için her üç kullanıcıdan ikisi TYVEK® Klasik’i tercih ediyor.

Kod: Tyvek

Dräger CPS 5800; gaz, sıvı ve katı haldeki tehlikeli maddelerin kullanıldığı endüstriyel uygulamalar ve gemi uygulamaları için uygun olan ve sınırlı kullanım özelliğine sahip bir kimyasal koruyucu giysidir. Giysi, özellikle kısıtlı alan girişi ya da madde aktarımı gibi optimum manevra kabiliyeti gerektiren işlemlere uygun olarak tasarlanmıştır.

Kod: CPS 5800

CBRN açısından tehlikeli durumlarda kullanılmak üzere özel olarak üretilmiştir: Gaz geçirmez kimyasal koruyucu giysi Dräger CPS 7900. Yenilikçi malzemesi, ürünü özellikle sivil savunma, felaketten korunma ve dekontaminasyon durumlarında kullanmamız için uygun hale getirmektedir.

Kod: CPS 7900

Eksi 80ºC de bile maksimum güvenlik: TeamMaster UMEX kimyasal koruyucu giysi, kriyojenik tehlikeli maddeler ile düşük konsantrasyonlu alkalilere ve asitlere karşı tatmin edici seviyede koruma sağlar.

Kod: TM UMEX
Fırsat

Özellikle asitlere ve alkali solüsyonlarına karşı dayanıklıdır. WorkMaster Industry kimyasal koruyucu giysi; tank ve kazan temizleme işlemlerinde, dar alanlarda ve rafinerilerde gerçekleştirilen bakım ve onarım çalışmalarında, kimyasalların taşınmasında, temizlik işlemlerinde ve diğer birçok tehlikeli çalışmada güvenilir koruma sağlar.

Kod: WM Industry

Tamamen esnek geniş kapsamlı koruma. WorkMaster pro - ET kimyasal koruyucu giysi, yüksek derecede hareket kabiliyeti gerektiren uygulamalar için idealdir. Gaz, aerosol, sıvı ve katı haldeki kimyasallara karşı güvenilir koruma sağlar.

Kod: WorkMaster pro

Kimyasal koruyucu giysi Dräger WorkMaster UMEX, kriyojenik tehlikeli maddeler ile düşük konsantrasyonlu bazlara ve asitlere karşı koruma için doğru seçenektir.

Kod: WorkMaster

Dräger CPS 7900 gaz geçirmez giysi; endüstri kimyasallarına, biyolojik ajanlara ve diğer zehirli maddelere karşı mükemmel koruma sağlar. Yenilikçi malzemesi, CPS 7900'e patlayıcı alanlarda

Kod: CPS 7900
Fırsat

Dräger CPS 5900, tehlikeli maddelerle ilgili çalışmalar için ideal, tek kullanımlık gaz geçirmez kimyasal koruyucu giysidir. Tehlikeli gazlar, sıvılar ve parçacıkların kritik derecede ön

Kod: CPS 5900

İki farklı versiyonla optimum koruma. WorkStar kimyasal koruyucu tulum; petrol, benzin, boya ve asitlerle güvenli çalışma imkanı sağlar.

Kod: Workstar

Baştan ayağa kadar sıçramaya karşı koruma. SPC 3800 koruyucu tulum, katı ve sıvı haldeki kimyasallarla teması engeller ve temel olarak sanayide ve gemicilikte kullanılır.

Kod: SPC 3800
Toplam 13 üründen 1 ile 12 arası listeleniyor