• Dräger Solunum Aparatı Yakınlaştımak için fareyi resmin üzerinde gezdiriniz

Bu ürün 951 kez incelendi

Dräger Solunum Aparatı

Profesyonel itfaiyeciler için tasarlanan yeni nesil bağımsız solunum aparatı. Sağlam bir tasarımı ve modern ergonomiyi bir araya getiriyor. Münferit ihtiyaçlara uyum sağlamak için geniş b

Lütfen Fiyat Sorunuz

  • Ürün Kodu: PSS 7000
  • Ürün Markası: Dräger

    Detaylı bilgi almak için arayınız!

    İletişim:

 

Ergonomik Taşıma Sistemi

Taşıma sisteminin gelişmiş ergonomik tasarımı, 3 noktalı yükseklik ayarlama özelliğine sahiptir ve böylece cihazı her itfaiyecinin gövde uzunluğuna uyacak şekilde hızlı ve kolay bir şekilde ayarlamayı mümkün kılar. Bu sistem kayan ve dönen benzersiz bel kemeri ile birlikte kullanıldığında sınırsız hareket imkanı ve maksimum konfor sağlar.

Gelişmiş Elektronik Monitörizasyon

Dräger PSS® 7000, Dräger PSS® 7000 solunum cihazının çalışma durumunu ve kişisel bilgileri sürekli izleme imkanı sunan yeni Dräger Bodyguard 7000 elektronik monitörizasyon ünitesine sahiptir. Dräger FPS 7000 yüz maskesi için geliştirilen yeni Dräger FPS 7000 LED'li Gösterge, kullanıcı dostu bir çalıştırma imkanı sunan kablosuz bir tasarıma sahiptir ve Dräger Bodyguard 7000 elektronik sistemiyle sorunsuz bir şekilde entegre olabilen bir seçenektir.

Pil Değişimi

Sırtlığa kullanışlı bir şekilde yerleştirilen ana güç besleme modülü, pil değiştirme sıklığını minimuma indirmek için maksimum süreyle çalışacak şekilde tasarlanmıştır. Standart pil modülünde, her yerde bulunabilen düşük maliyetli AA pilleri kullanılmaktadır. Pil modülünün geçmeli bağlantısı sahada kolayca değişim imkanı sağlar. Dräger, AA güç modülüne ek olarak ayrıca değiştirilebilir bir modülünü de kullanıma sunar.

Sağlam Dayanıklı Tasarım

Tasarım, konstrüksiyon ve malzemeler, profesyonel itfaiyecilerin çalıştığı zorlu ortam koşullarında ve tekrarlanan ağır işlerde kullanıma dayanacak ve aynı zamanda kullanıcı için maksimum rahatlık ve kullanım kolaylığı sağlayacak şekilde seçilmiştir. Sıkıştırmayla kalıplanan gelişmiş konforlu dolgu, yüksek sıcaklık performansıyla birlikte mükemmel kullanım özellikleri sağlar. Dayanıklı paslanmaz çelikten yapılan sürtünmeli tokalar ile gelişmiş aramid kayış ayarlama askıları, yüksek yıpranma ve aşınma dayanımına sahiptir ve aynı zamanda sırtlığın hızlı ve kolay bir şekilde takılıp çıkarılmasını sağlar. Karbon fiber kompozit sırtlık, hafiflik ve kimyasal maddelere karşı mükemmel direnç özellikleriyle yüksek dayanım sağlar.

Hızlı Tüp Bağlantısı Seçeneği

Dräger hızlı tüp bağlantısı özelliği, tüplerin hem sahada, hem de atölyede hızlı ve kolay bir şekilde değiştirilmesini sağlar. Bu, tüp valfinin el çarkıyla çevrilmesiyle oluşan zaman kaybını ortadan kaldırararak, daha verimli ve düzgün bir şekilde çalışmayı mümkün kılar.

Kolay Bakım

Dräger PSS® 7000'in tüm ana bileşenleri, servis ve bakım işlemlerinin kolayca gerçekleştirilebilmesi için hızlı ve kolay bir şekilde takılabilecek ve sökülecek şekilde tasarlanmıştır. Yeni hızlı açılır kayış süspansiyonu, omuz kayışı ile bel kemeri montaj bileşenlerinin kolayca çıkarılmasını ve değiştirilmesini sağlar. Tüm bileşenlerde kullanılan pnömatik montaj sistemi, takma ve sökme işlemini kolaylaştırmak için hızlı takılır bağlantılara sahiptir. Bütün bu özellikler atölyede geçirilen çalışma süresinin kısaltılmasını sağlar.

Aşağıdaki formu doldurarak bu ürünü sipariş verebilir, ürün hakkında detaylı bilgi talebinde bulunabilirsiniz.

Sipariş Formu

Bu Ürüne Yapılan Yorumlar

Bu ürüne henüz yorum yapılmamıştır.

Yorum Yap

Üye olmadan yorum yapabilir, bu ürün hakkındaki düşüncelerinizi bizlerle paylaşabilirsiniz.