• Dräger İtfaiyeci Kaskı Yakınlaştımak için fareyi resmin üzerinde gezdiriniz
  • Dräger İtfaiyeci Kaskı Yakınlaştımak için fareyi resmin üzerinde gezdiriniz
  • Dräger İtfaiyeci Kaskı Yakınlaştımak için fareyi resmin üzerinde gezdiriniz
  • Dräger İtfaiyeci Kaskı Yakınlaştımak için fareyi resmin üzerinde gezdiriniz
  • Dräger İtfaiyeci Kaskı Yakınlaştımak için fareyi resmin üzerinde gezdiriniz

Bu ürün 1255 kez incelendi

Dräger İtfaiyeci Kaskı

Dräger HPS 3100; arama ve kurtarma görevleri, orman ve fidanlık alan yangınlarının söndürülmesi, trafik kazaları, yüksek yerlerdeki kurtarma çalışmaları ve acil durumlardaki her türlü teknik destek uygulamasında çalışan acil durum ekiplerinin çeşitli ihtiyaçlarını karşılamak için tasarlanan çok fonksiyonlu ve üniversal bir kasktır.

Lütfen Fiyat Sorunuz

  • Ürün Kodu: HPS 3100
  • Ürün Markası: Dräger

    Detaylı bilgi almak için arayınız!

    İletişim:

 

Sağlamlık

Yüksek teknoloji ürünü malzemeler; hafiflik, yüksek koruma ve mekanik dirençten oluşan optimum bir kombinasyon sunar. Dayanıklı termoplasttan üretilen aşırı derecede sağlam, boyalı kask, yüksek seviyede ve kapsamlı koruma sağlar. Kask, modern tasarımı ve yapısıyla EN 397'ye uygun endüstriyel güvenlik kaskları ile EN 12492'ye uygun dağcı kasklarının bir kombinasyonudur.

Kullanıcıya göre optimize edilen takma rahatlığı

Yüksek kullanım konforu, modern iç tasarım ve tüm kafa bölgesindeki dolgu dahil 4 noktadan kavrayan kayış sistemi ile sağlanmaktadır. Çene kayışı, bir çene ilmeğiyle donatılmıştır ve bir tokayla sıkılır, Velcro sabitleyiciler aracılığıyla kolayca ayarlanabilir. Münferit kafa boyutu ayarı için kullanılan ayar tekerine, çalışma esnasında kask çıkarılmadan eldivenlerle kolay ve güvenli bir şekilde erişilebilir.

Optimum sıcaklık seviyesi

Dräger HPS 3100, kaskın altında optimum sıcaklık seviyesi sağlayan bir ventilasyon sistemine sahiptir. Gerekirse ürün; su, kıvılcım ve kesilen parçaların girmesine karşı korumak için sızdırmaz hale getirilebilir. İç tasarım; antialerjik, ter ve küf geçirmez ve solunabilir cilt dostu malzemelerden üretilir.

Güvenlik gözlükleriyle birlikte standart temin

Dräger HPS 3100 ile birlikte standart olarak verilen güvenlik gözlükleri, alev almaz bir malzemeden üretilir ve EN 166 ve EN 14458'ye göre uygunluğu onaylanmıştır. Poliüretandan üretilen gözlük çerçevesinin ergonomik tasarımı, maksimum seviyede kullanım konforu sağlar. Gözlükler pasif olarak havalandırılır ve polikarbonattan üretilen modern, çizilmeyi önleyici kaplamalı çift lens sistemi (Pinlock) ile birlikte buğulanmaya ve çizilmeye karşı optimum seviyede korunur.

Geniş çeşitlilikte aksesuarlar

Dräger HPS 3100, geniş çeşitlilikteki aksesuarları sayesinde "Tüm uygulamalar için tek kask" olarak adlandırılır. Vizörler ve kulak koruma sistemleri, çok fonksiyonlu bir adaptör aracılığıyla kaska güvenli şekilde uyarlanır. Örgülü vizörler ve elektrikli vizörler gibi özel vizörler mevcuttur. Aksesuarların kapsamında kask lambaları ve lamba tutucuları, kulak koruma sistemleri, PC vizör, alev almaz Nomex malzemesinden üretilen bir enselik ve çeşitli renklerde yansıtıcı şeritler mevcuttur.

Kolay temizleme özelliği

Temizlemek ve servise almak için tüm iç tasarım herhangi bir alet olmadan birleştirilebilir ve sökülebilir.

Aşağıdaki formu doldurarak bu ürünü sipariş verebilir, ürün hakkında detaylı bilgi talebinde bulunabilirsiniz.

Sipariş Formu

Bu Ürüne Yapılan Yorumlar

Bu ürüne henüz yorum yapılmamıştır.

Yorum Yap

Üye olmadan yorum yapabilir, bu ürün hakkındaki düşüncelerinizi bizlerle paylaşabilirsiniz.