• Dräger Kimyasal Koruyucu Giysi Yakınlaştımak için fareyi resmin üzerinde gezdiriniz

Bu ürün 1395 kez incelendi

Dräger Kimyasal Koruyucu Giysi

Tamamen esnek geniş kapsamlı koruma. WorkMaster pro - ET kimyasal koruyucu giysi, yüksek derecede hareket kabiliyeti gerektiren uygulamalar için idealdir. Gaz, aerosol, sıvı ve katı haldeki kimyasallara karşı güvenilir koruma sağlar.

Lütfen Fiyat Sorunuz

  • Ürün Kodu: WorkMaster pro
  • Ürün Markası: Dräger

    Detaylı bilgi almak için arayınız!

    İletişim:

 

Pek çok onaya sahiptir

WorkMaster pro - ET (ET = Acil Durum Ekibi) gaz geçirmez, tek parçalı, çok kullanımlı kimyasal koruyucu giysi; solunum cihazı koruyucu giysinin üzerine takılır. EN 943-1:2002 (Tip 1b) ve EN 943-2:2002'ye (Tip 1b-ET) uygun olarak test edilmiş ve onaylanmıştır ve böylelikle geçerli durumda yürürlükte olan Vfdb Yönergesi 08/02:2002:11(03)'e de uygundur. Giysi ayrıca "GL LUXEMBOURG" Avrupa MED Steering Wheel Onayı'na (Denizcilik Ekipmanları Yönergesi) ile Japon denizcilik onayı "NIPPON KAIJI KYOKAI"ye sahiptir.

İyi hareket kabiliyeti

Giysi, yüksek derecede kimyasal madde direncine sahip HIMEX® malzemesinden üretilmiştir; bu malzeme yüksek mekanik ve kimyasal direnci ve hızlı hareket eden alevlere karşı direnci ile tanınmaktadır. Modüler bir tasarıma sahip olan giysi, özel çalışma koşullarına uygun olarak düzenlenebilir ve ayarlanabilir. Kesimi, çeşitli çalışma durumlarında maksimum manevra kabiliyeti sağlar.

Esnek yüz manşeti

WorkMaster pro - ET, tam yüz maskesine bir alternatif olarak ayrı, münferit bir tam yüz maskesine uyarlanmak üzere esnek bir yüz manşetiyle donatılabilir.

Entegre ventilasyon sistemi

Vücudu soğutmak, nemi dağıtmak ve kullanım rahatlığını önemli ölçüde arttırmak için koruyucu giysiye bir ventilasyon sistemi entegre edilebilir. Ayrıca giysi, çalışma süresini ve dekontaminasyon için kullanılan süreyi arttırabilen harici bir sıkıştırılmış hava kaynağına (sıkıştırılmış hava hattı sistemi) bağlanabilir.

Gaz geçirmez fermuar

Yine giysi malzemesinden yapılan Velcro sabitleyicilerine sahip bir kanat, gaz geçirmez fermuarı ve ona ait harici fermuar zincirini korur.

Araçsız eldiven değiştirme

Koruyucu eldivenler ve güvenlik botları giysiye kimyasal olarak bağlanmıştır. Eldivenler bir araç kullanmadan kolayca değiştirilebilir.

Dört giysi boyu

Mavi ya da turuncu renkte dört farklı giysi boyu mevcuttur (M, L, XL, XXL).

Aşağıdaki formu doldurarak bu ürünü sipariş verebilir, ürün hakkında detaylı bilgi talebinde bulunabilirsiniz.

Sipariş Formu

Bu Ürüne Yapılan Yorumlar

Bu ürüne henüz yorum yapılmamıştır.

Yorum Yap

Üye olmadan yorum yapabilir, bu ürün hakkındaki düşüncelerinizi bizlerle paylaşabilirsiniz.