• Dräger Kimyasal Koruyucu Giysi Yakınlaştımak için fareyi resmin üzerinde gezdiriniz

Bu ürün 2569 kez incelendi

Dräger Kimyasal Koruyucu Giysi

Dräger CPS 5800; gaz, sıvı ve katı haldeki tehlikeli maddelerin kullanıldığı endüstriyel uygulamalar ve gemi uygulamaları için uygun olan ve sınırlı kullanım özelliğine sahip bir kimyasal koruyucu giysidir. Giysi, özellikle kısıtlı alan girişi ya da madde aktarımı gibi optimum manevra kabiliyeti gerektiren işlemlere uygun olarak tasarlanmıştır.

Lütfen Fiyat Sorunuz

  • Ürün Kodu: CPS 5800
  • Ürün Markası: Dräger

    Detaylı bilgi almak için arayınız!

    İletişim:

 

Kapsamlı koruma

Dräger CPS 5800 koruyucu giysi, pek çok maddeye karşı optimum seviyede koruma sağlar. Giysi; endüstri, yangın departmanları ve gemicilik uygulamalarındaki en yüksek uluslararası gerekliliklere uygundur. Bu nedenle giysi, gemilerde kullanım için onaylanmak üzere EN 943-1+2:2002 ve SOLAS (askıda) gerekliliklerine uygundur. Sınırlı kullanıma özgü bir koruyucu giysi olarak ürünün mekanik etkilere ve alevlere karşı direnci, tekrar kullanılabilir WorkMaster pro ET serisindeki giysiler kadar yüksek değildir.

Rahatça giyilir

Bu giysi, kanıtlanmış Dräger WorkMaster pro ET tasarımı ile çok rahatça giyilir ve esnek Dräger yüz manşeti ile donatılmıştır. Giysi, çok katmanlı bir malzeme olan Zytron® 500'den üretilmiştir. Tüm dikişler içten ve dıştan kaynaklıdır. Bu yüksek kaliteli malzeme ve üretim teknikleri, on yıla varan bir kullanım ömrü sağlar.

Diğer özellikler

Dräger CPS 5800 koruyucu giysi, ön kısmı boyunca yer alan çapraz bir fermuarla kapanır, böylece acil durumlarda ek yardım gerektirmez. Gaz geçirmez çoraplar, farklı kişisel koruyucu botlarla çalışmayı mümkün kılar. Dahili laminat eldivenler ve harici Butil eldivenlerden oluşan sabit eldiven kombinasyonu, eller için kimyasal korunma sağlar.

Aşağıdaki formu doldurarak bu ürünü sipariş verebilir, ürün hakkında detaylı bilgi talebinde bulunabilirsiniz.

Sipariş Formu

Bu Ürüne Yapılan Yorumlar

Bu ürüne henüz yorum yapılmamıştır.

Yorum Yap

Üye olmadan yorum yapabilir, bu ürün hakkındaki düşüncelerinizi bizlerle paylaşabilirsiniz.