• Dräger Kimyasal Koruyucu Giysi Yakınlaştımak için fareyi resmin üzerinde gezdiriniz

Bu ürün 897 kez incelendi

Dräger Kimyasal Koruyucu Giysi

Özellikle asitlere ve alkali solüsyonlarına karşı dayanıklıdır. WorkMaster Industry kimyasal koruyucu giysi; tank ve kazan temizleme işlemlerinde, dar alanlarda ve rafinerilerde gerçekleştirilen bakım ve onarım çalışmalarında, kimyasalların taşınmasında, temizlik işlemlerinde ve diğer birçok tehlikeli çalışmada güvenilir koruma sağlar.

Lütfen Fiyat Sorunuz

  • Ürün Kodu: WM Industry
  • Ürün Markası: Dräger

    Detaylı bilgi almak için arayınız!

    İletişim:

 

Arka yüze yerleştirilen fermuar:

Gaz geçirmez entegre tam yüz maskeli, tek parçalı WorkMaster Industry kimyasal koruyucu giysi; koruyucu giysinin üzerine takılan solunum cihazlarına (Tip 1b) uygun şekilde tasarlanmıştır ve katı, sıvı, aerosol ve gaz haldeki tehlikeli maddelere karşı korur. Ters tarafta yer alan bakımı kolay fermuar, önden gelen kimyasallara karşı güvenli koruma sağlar ve giyme ve çıkarma işlemlerini kolaylaştırır. Fermuar, kafanın üzerinde alın kısmından başlar ve dikey olarak sırta doğru devam eder.

Entegre ventilasyon sistemi

Vücudu soğutmak, nemi dağıtmak ve kullanım rahatlığını önemli ölçüde arttırmak için koruyucu giysiye bir ventilasyon sistemi entegre edilebilir. Ayrıca giysi, çalışma süresini ve dekontaminasyon için kullanılan süreyi arttırabilen harici bir basınçlı hava kaynağına (basınçlı hava hatlı sistem) bağlanabilir.

Opsiyonel diz ve dirsek desteği

WorkMaster Industry, yüksek dayanıklılığa, yüksek aşınma ve kimyasal madde direncine sahip bir malzeme olan Symex'ten üretilir. Ürün, opsiyonel olarak dirseklerde ve dizlerde destek bileşenleriyle birlikte sipariş edilebilir.

Kullanım rahatlığı

Modüler bir tasarıma sahip olan giysi, özel çalışma koşullarına uygun olarak düzenlenebilir ve ayarlanabilir. Kesimi, çeşitli çalışma durumlarında maksimum manevra kabiliyeti sağlar.

Araçsız eldiven değiştirme

Koruyucu eldivenler ve güvenlik botları giysiye kimyasal olarak bağlanmıştır. Eldivenler bir araç kullanmadan kolayca değiştirilebilir.

Tüm boylara uygun

Dört giysi boyu mevcuttur (M, L, XL, XXL). Güvenli botların 43 ila 50 numaraları, eldivenlerin de 9, 10 ve 11 numaraları mevcuttur. 

Aşağıdaki formu doldurarak bu ürünü sipariş verebilir, ürün hakkında detaylı bilgi talebinde bulunabilirsiniz.

Sipariş Formu

Bu Ürüne Yapılan Yorumlar

Bu ürüne henüz yorum yapılmamıştır.

Yorum Yap

Üye olmadan yorum yapabilir, bu ürün hakkındaki düşüncelerinizi bizlerle paylaşabilirsiniz.